Mitruma sensori

Mitruma kontrole ēkās ir svarīga iemītniekiem. Tas ir svarīgi arī ēku infrastruktūras, ražošanas procesu, uzglabāto preču un muzeja mākslas darbu aizsardzībai. Izturīgo kanālu, āra gaisa un kondensācijas sensoru diapazons ir izstrādāts, lai nodrošinātu energoefektīvu monitoringu un ir saderīgs ar visiem galvenajiem BMS. Augstas kvalitātes sensori, kas darbojas droši, nodrošina augstu precizitāti. Kombinētie temperatūras un mitruma sensori nodrošina elastīgu un rentablu risinājumu.

 

Iespējas

  • Papildu metālu oksīda pusvadītāju (CMOS) bāzes polimēru kapacitātes sensors ar precizitāti ±2% relatīvā mitruma standartā un ilgstošu noturību <±0,25%, ko neietekmē augsts mitrums un piesārņotāji.
  • Multisensors ar atlasāmām izejas mērījumu vērtībām: relatīvais mitrums, absolūtais mitrums, entalpija un rasas punkts.
  • Ne vairāk kā 4 lauka izvēles temperatūras diapazoni nodrošina elastību ekspluatācijas laikā, vienkāršo loģistiku un samazina uzkrājumus.

 

Produktu sērija

Āra gaiss, kanāls un kondensāts.

 

Tehniskie dati – Gaisa mitruma sensori

Tehniskie dati – Kanālu un kondensāta sensori (ūdens)

Plakāts: Belimo Sensors – the foundation of comfort.

Plakāts: Belimo Room Units

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus.
Lietojot tīmekļa vietni un turpinot navigāciju, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Detalizētu informāciju par sīkfailu izmantošanu mūsu tīmekļa vietnē varat iegūt šeit.