Integrēts.
Jaunais Belimo sensors.

Belimo, pasaules tirgus līderis apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas (HVAC) sistēmu izpildmehānismu un vadības vārstu izstrādē un ražošanā, tagad ir atvēris jaunu nodaļu uzņēmuma vēsturē, pievienojot inovatīvus sensorus savam produktu klāstam.

Belimo sensori ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti un drošibu, vieglu uzstādīšanu un saderību ar visām galvenajām ēku automatizācijas un vadības sistēmām (BMS). Kā visaptveroša lauka ierīču risinājumu sniedzējs, piedāvājam diapazonu, kas ietver temperatūras, mitruma, spiediena, CO2 un gaistošo organisko savienojumu (VOC) sensorus ārējiem, cauruļu un kanālu pielietojumam. Belimo sensoriem ir pirmklasīgs serviss.

 

Plakāts: Belimo Sensors – the foundation of comfort.

Video: Jaunais Belimo sensors

Video: Sensoru uzstādīšana – 22DT.. Sensoru diapazons

Sensors-home

Belimo Thermal Energy Meter™ (TEM)
Enerģijas uzskaite tik vienkārša, kā nekad.

Belimo sertificētais Thermal Energy Meters atbilst EN 1434 prasībām un ir apstiprināts atbilstoši European Measuring Instruments Directive 2014/32/EU (MID). Tas dod apstiprinātus datus rēķinu izrakstīšanai ,ko var izmantot tiešo rēķinu sastādīšanai patērētājiem. Mūsu Thermal Energy Meters ir pieejami arī bez MID / EN 1434 apliecinājuma. Tie uzticami mēra enerģiju, arī tad, ja ir glikols ūdenī. Tie automātiski un bez pārtraukuma mēra glikola daudzumu, compensē to un nodrošina pareizus ultraskaņas plūsmas mērījumus. Belimo Thermal Energy Meters™ ir daudzfunkcionāla iekārta, ko lieto siltuma, aukstuma un kombinētai siltuma/aukstuma uzskaitei. Tos var uzstādīt sistēmās,gan turpgaitā,gan atpakaļgaitā. Aplikācija un instalācijas pozicija tiek uzstādīta ar viedtālruņa un Belimo Assistant App palīdzību vai izmantojot laptopu un iebūvēto web-serveri.

 

Brošūra: Belimo Energy Valve™ and Belimo Thermal Energy Meter™

TEM-home

Belimo Energy Valve™ ar TEM
Savieno kopā, to kam jābūt kopā.

Sertificētā Belimo Thermal Energy Meter™ un Belimo Energy Valve™ apvienojums nodrošina pārskatāmu siltuma enerģijas menedžmentu. Divas pasaules “enerģijas kontrole” un “sertificēta enerģijas komercuzskaite” tagad ir savienotas. Akurāti izmērīta un monitorēta siltuma plūsma un enerģijas patēriņš, apkures un aukstuma sistēmām ar tieši IoT-bāzētu izmaksu uzskaiti iekārtai. Jaunais MID-akceptētais Thermal Energy Meters sasniedz augstu precizitāti un ticamību, ļaujot viegli sastādīt rēķinu. Bet ticami mērījumi ir tikai sākums. Belimo Energy Valve™ kontrolē siltuma plūsmu un optimizē lietotāja enerģijas apgādi. Ar šo svarīgo kombināciju Belimo iesoļo jaunā integrētā siltumenerģijas menedžmenta ērā un savieno kopā, to kam jābūt kopā.

 

Brošūra: Belimo Energy Valve™ and Belimo Thermal Energy Meter™

EV4-home

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus.
Lietojot tīmekļa vietni un turpinot navigāciju, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Detalizētu informāciju par sīkfailu izmantošanu mūsu tīmekļa vietnē varat iegūt šeit.