10-Air-With-mech

Gaisa vārstu piedziņas ar mehānisku drošības funkciju

Piedziņas ar atsperi no 2 līdz 30 Nm. Viss ar to pašu pieslēguma konceptu. Strāvas pātraukuma gadījumā, vārsts savienots ar piedziņu, automātiski tiek pagriezts paredzētajā avārijas stāvoklī. Tas pasargā sistēmu pret dārgiem sala, ūdens un tvaika bojājumiem.

Technical Details
Plakāts: Jaunās gaisa vārstu piedziņas ar atsperi NF/SF - droši, stipri, uzticami Plakāts: Jaunās gaisa vārstu piedziņas EF - visspēcīgākās
10-Air-With-elec

Gaisa vārstu piedziņas ar elektrisko drošības funkciju

Unikālas rotācijas, ātras darbības un lineāras piedziņas ar “kontrolēts spēks Off” funkcija paver jaunas perspektīvas sistēmas aizsardzībā. Tas ir Belimo patentēts SuperCap Management, kas nodrošina drošu barošanu un izlādi. Šīs barošanas ierīces, īsā strāvas pātraukuma gadījumā, nodrošina spriegumu līdz 10 sekundēm. Garākā strāvas pātraukuma gadījumā tās pagriež vārstu, ja nepieciešams, individuāli paredzētā avārijas pozīcijā. Tas izslēdz nevajadzīgus darbības pārtraukumus.

Technical Details
Plakāts: Jaunās SuperCap piedziņas . Uzlabota drošība ar «Controlled Power Off»

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus.
Lietojot tīmekļa vietni un turpinot navigāciju, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Detalizētu informāciju par sīkfailu izmantošanu mūsu tīmekļa vietnē varat iegūt šeit.