09-Air-Without-standard

Standarta piedziņas

Belimo vārstu piedziņas sniedz produktu klāstu ar skaidriem pamattipiem, ilgdarbību un zemu enerģiju patēriņu, kā arī universālus komponentus dažādu izmēru produktiem. Šāds koncepts taupa laiku un optimizē izmaksas.

Technical Details
Plakāts: Piedziņas ar terminālu pieslēgumu.
09-Air-Without-fast

Ātrās gaisa piedziņas

Vienalga, vai tās būtu apkures un aukstuma sistēmas ventilācijai, novadījums vai VAV sistēmas – ļoti ātras darbīgās piedziņas no Belimo atver un aizver vārstus ar lielu ātrumu, un ir kluss. Tas sniedz svaigu gaisu ražošanas telpās, laboratorijās un citās vietās. Robustie motori, pārvadi un apvalki garantē ilgu kalpošanu, kaut arī grūtos apstākļos. Automātiska strāvas samazināšana gaidīšanas režīmā, samazina enerģijas patēriņu līdz minimumam.

Technical Details
Plakāts: Q sērijas ātrās piedziņas. Labāka darba atsmofēra nekavējoties.
09-Air-Without-linear

Lineārās piedziņas

Belimo lineārās piedziņas ir jauns standarts unikālajā klasē, tās pārvieto 300 mm,ar mm precizitāti bez gala slēdžiem, kā citiem ražojumiem. Tai ir vienkārša montāža un tiek ietaupīts budžets.

Technical Details
Plakāts: LH un SH efektīvas lineārās piedziņas.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus.
Lietojot tīmekļa vietni un turpinot navigāciju, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Detalizētu informāciju par sīkfailu izmantošanu mūsu tīmekļa vietnē varat iegūt šeit.